O nas

Nasze osiągnięcia

Tworzymy filmy, które budują Twoją markę.

200

Przygotowanych filmów

150

Szczęśliwych klientów

1000

Wyświetlonych filmów
Co możemy Ci zaoferować?

Sprawdź nasze usługi

Koloryzacja

Jeśli uważasz, że barwy Twojego nagrania nie są wystarczająco dobre lub ich ton nie odpowiada temu, co chcesz ukazać, możesz już odpocząć. Służymy pomocą, by ukazać Twoje treści w jak najlepszych kolorach.

Edycja

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z edycją wideo. Zadbamy o to, aby Twoje treści w odpowiedni sposób prezentowały się światu i były przekonujące.

Montaż

Pomożemy Ci wydobyć z Twoich materiałów jak najwięcej przyciągającej wzrok dynamiki. Dzięki nam widz nie będzie mógł oderwać oczu od Twojego filmu.

YouTube

Platforma YouTube to potężne narzędzie marketingowe. Jesteśmy w stanie stworzyć z Twoich materiałów film, który przyciągnie na niej uwagę odbiorców.

Facebook

Mawia się, że Facebook dla niektórych jest podstawą życia społecznego. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie materiały wideo, które dobrze wkomponują się w ów portal społecznościowy i sprawią, że widz od razu poczuje się zaintrygowany.

Instagram

Bycie łatwo rozpoznawalnym w dzisiejszych czasach to podstawa. Dzięki nam użytkownik Instagrama od razu poczuje efekt „wow” po zobaczeniu Twojego filmu!


Rededit to zespół pasjonatów chcących pomóc Ci w zmontowaniu Twojego wymarzonego filmu. Zajmujemy się nie tylko obróbką surowego materiału i wydobywaniem z niego efektu końcowego, ale też tworzeniem kompilacji z już gotowych klipów. Oszczędzamy Twój cenny czas!

Zazwyczaj pracujemy w Adobe Premiere Pro, jednak – właśnie dla Ciebie – zrobimy wyjątek od reguły. ?

Opinie

Naszych klientów